BURANK MAKİNA San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında kurulmuş endüstriyel fırın imalatında Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisidir.

Şirketimize gerek müşterilerimizin gerekse çalışanlarımızın memnuniyeti için gereken çaba gösterilmektedir ve bu konu her daim birinci sıradadır. Öte yandan imalat birimi de sürekli olarak yenilenmekte ve genişletilmektedir.

Şirketimiz 1,200 m24’lik fabrika yatırımı ve CNC kesim ve büküm makinaları ile U tip system robotlu toz boya makinalarını içeren güçlü parkuru sayesinde kapasitesini yurt dışı standartlarına uygun hale getirmiş ve bölgesinde öncü firmalardan birisi olarak gerekli kalite belgelerini almıştır.

Misyonumuz şeçkin çalışanlarıya iş mükemmeliyetini hedefleyen, müşterilerine rekabetçi, güvenilir yüksek kaliteli, uygun fiyatı çözümler sunan bir şirket olmak, yeni yatırımlar ile ürün gamını sürekli geliştirmek ve ithal endüstriyel fırınlar pazarını düşürüp ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Başarımızın temelinde yenilikçilik ile deneyimin harmanlandığı; çalışkanlığın ve dürüstlüğün esas alındığı bir vizyon bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
-Elektrostatik toz boya kabinleri
-Elektrostatik toz boya fırınları
-Box tipi arabalı fırınlar
-Üstten konveyörlü toz boya fırınları
-Tünel tipi / U dönüşlü fırınlar
-Boya öncesi yüzey hazırlama tesisleri
-Otomatik konveyörlü boyama sistemleri
-Elektrostatik toz boya tabancaları
-Kataforez tesisleri
-Çinko kaplama tesisleri
-Demir, fosfat kaplama tesisleri

Bursa Broş 2007 yılından beri büyük bir güvenle hizmet vermektedir.

İletişim : +90 224 441 13 84 E-Posta : sezai@bursabros.com