BURANK MAKİNA San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında kurulmuş endüstriyel fırın imalatında Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisidir.

Genç ve dinamik şirket profilini, tasarım ve kurulum aşamalarındaki yenilikleri takip ederek korumayı başarmıştır.

Şirketimize gerek müşterilerimizin gerekse çalışanlarımızın memnuniyeti için gereken çaba gösterilmektedir ve bu konu her daim birinci sıradadır. Öte yandan imalat birimi de sürekli olarak yenilenmekte ve genişletilmektedir.

Şirketimiz 1,200 m24’lik fabrika yatırımı ve CNC kesim ve büküm makinaları ile U tip system robotlu toz boya makinalarını içeren güçlü parkuru sayesinde kapasitesini yurt dışı standartlarına uygun hale getirmiş ve bölgesinde öncü firmalardan birisi olarak gerekli kalite belgelerini almıştır.

Misyonumuz şeçkin çalışanlarıya iş mükemmeliyetini hedefleyen, müşterilerine rekabetçi, güvenilir yüksek kaliteli, uygun fiyatı çözümler sunan bir şirket olmak, yeni yatırımlar ile ürün gamını sürekli geliştirmek ve ithal endüstriyel fırınlar pazarını düşürüp ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Başarımızın temelinde yenilikçilik ile deneyimin harmanlandığı; çalışkanlığın ve dürüstlüğün esas alındığı bir vizyon bulunmaktadır.

ISO 9001:2008

TSE K 4

Burank Makina 2013 yılından beri büyük bir güvenle hizmet vermektedir.

İletişim : +90 224 441 13 84 E-Posta : sezai@bursabros.com